Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 19.02.2020 06:31

Tryeza e LDK-së dhe VV-së për dialogun me Serbinë

Grupi Parlamentar i LDK-së dhe Grupi Parlamentar i LVV-së, kanë organizuar tryezën me temë: “Kushtetutshmëria dhe përgjegjësitë institucionale në procesin e Dialogut me Serbinë”.


Ngjarjet live në të kaluarën