Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 26.05.2020 01:13

Tubim përkujtimor kushtuar 21 vjetorit të Betejës së Markalleshëve

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj merr pjesë në tubimin përkujtimor, kushtuar 21 vjetorit të Betejës së Markalleshëve dhe dëshmorëve Mark Lleshi, Prend Lleshi, Kolë Lleshi dhe Memë Lleshi.


Ngjarjet live në të kaluarën