Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 11:22

Tubimi përkujtimor në Mejë të Gjakovës

Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj, marrin pjesë në tubimin përkujtimor për shënimin Ditës së të Pagjeturve të Kosovës, i cili po mbahet kompleksin memorial në Mejë, Gjakovë.

Ngjarjet live në të kaluarën