Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 08:30

Vazhdon debati për Luginën e Preshevës (Drejtpërdrejt)

Kuvendi i Kosovës po vazhdon seancën e jashtëzakonshme në të cilën po diskutohet situata aktuale e shqiptarëve në Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë.

Ngjarjet live në të kaluarën