Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 12.07.2020 05:52

Vendoset gurëthemeli për ndërtimin e shtatores së Adem Demaçit

Kryeministri në dorëheqje merr pjesë në vënien e gurthemelit për ndërtimin e shtatores së veprimtarit dhe simbolit të rezistencës së çështjes kombëtare, Adem Demaçi.

Ngjarjet live në të kaluarën