Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 04:03

Vendoset gurthemeli i objektit të Gjinekologjisë, Pediatrisë dhe Urgjencës në Kamenicë

Vendoset gurthemeli i objektit të Gjinekologjisë, Pediatrisë dhe Urgjencës në Kamenicë (Drejtpërdrejtë)

Ngjarjet live në të kaluarën