Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 08:50

Veseli e Hamza vizitojnë Doganën e Kosovës (Drejtpërdrejt)

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli dhe ministri në detyrë i Financave, Bedri Hamza, vizitojnë Doganën e Kosovës

Ngjarjet live në të kaluarën