Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 04.04.2020 04:30

Veseli në takim me përfaqësues të odave ekonomike dhe bizneseve (Drejtpërdrejt)

Kandidati i PDK-së për kryeministër Kadri Veseli mban takim me përfaqësuesit e odave ekonomike dhe përfaqësues të bizneseve.


Ngjarjet live në të kaluarën