Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 03:44

Veseli përcjell Clinton pas vizitës në Kosovë

Kryeparlamentari Kadri Veseli takon ish-presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton dhe e përcjell atë pas vizitës në Kosovë.


Ngjarjet live në të kaluarën