Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 06.08.2020 12:44

Vijon rinumërimi i 530 vendvotimeve (Drejtpërdrejt)

Vijon rinumërimi i 530 vendvotimeve në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve.

Ngjarjet live në të kaluarën