Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 11:05

Vizita e ministrit Gashi në Komitetin Olimpik të Kosovës

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, po viziton Komitetin Olimpik të Kosovës, me ç’rast do të nënshkruhet edhe memorandum bashkëpunimi

Ngjarjet live në të kaluarën