Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 11:27

Vizita e ministrit Gashi në Komitetin Olimpik të Kosovës

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar Komitetin Olimpik të Kosovës, me ç’rast kanë nënshkruar memorandum bashkëpunimi.

Ngjarjet live në të kaluarën