Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 02:56

Vizita e ministrit Shala në fabrikën ‘Meka’

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, po viziton fabrikën e përpunimit të mishit “Meka” në Dragash.

Ngjarjet live në të kaluarën