Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 02:15

Vjosa Osmani takim me qytetarët e Klinës (Drejtpërdrejt)

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, takon strukturat dhe qytetarët e Komunës së Klinës.

Ngjarjet live në të kaluarën