Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 20.02.2020 04:28

Votimi i Haradinajt (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj me bashkëshorten Anita Haradinaj, po voton në qendrën e votimit e cila është në Shkollën e Mjekësisë “Ali Sokoli”, në Prishtinë.

Përndryshe, partia që Haradinaj drejton është në balotazh në Suharekë, Obiliq, Gjakovë, Istog, Rahovec dhe Klinë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën