Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 02:00

VV e LDK në konferencë (Drejtpërdrejt)

Kryetari i GP të LDK-së Avduallah Hoti dhe ai i VV-së Glauk Konjufca po mbajnë një konferencë për media, para nisjes së seancës së jashtëzakonshme.

Ngjarjet live në të kaluarën