Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 10:52

Zëvendëskryeministri Limaj takon ish-pjesëtarët e Batalionit Atlantiku (Drejtpërdrejt)

Zëvendëskryeministri dhe kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmri Limaj i pret në takim ish-pjesëtarët e Batalionit Atlantiku të UÇK-së.

Ngjarjet live në të kaluarën