Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 05.06.2020 05:14

​15-vjeçarja e verbër përdhunohet nga dy mësues, në klasën e muzikës

Nju Delhi | 07/11/2019 14:18

Dy mësues janë akuzuar se kanë përdhunuar një vajzë të verbër, gjatë një periudhe dy mujore, në një shkollë për fëmijë me aftësi të kufizuara, në Indi.

Prindërit ishin ata që zbuluan gjithçka. Vajza e vogël me lot në sy ka rrëfyer makthin që ajo kish kaluar në duart e dy mësuesve.

Ishte halla e vajzës ajo e cila kontaktoi me organet policore, të cilët bën arrestimin e menjëhershëm të Chaman Thakor, 30-vjeç dhe Jayanthi Thakor, 62-vjeç.

15-vjeçarja rrëfeu se në fillim është dhunuar në dhomën e muzikës, nga 30-vjeçari, 2 muaj më parë dhe mësohet se tre ditë më vonë i moshuari, Jayanthi Thakor ka abuzuar seksualisht me të në të njëjtën dhomë./tch

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress