Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 01:26

​A guxoni të lini merimangën të ecë nëpër fytyrën tuaj- foto/video

Kanberra | 21/09/2019 18:20

Një adhuruese e kafshëve në Australi lejon që merimangat të zvarriten nëpër fytyrën e saj.

Tarni Roebuck, 27-vjeç, filmon merimangat që zvarriten në fytyrën e saj  dhe thotë se e bën këtë për të pushuar.

Tani ajo ka hapur një llogari në Instagram kushtuar krijesave të frikshme.


“Ndihem e qetë dhe shpesh e emocionuar. Kalimi i kohës me merimangat është diçka që e pëlqej absolutisht, dhe gjithashtu më ndihmon të mos kem stres dhe të shijoj rrethinën time”, tha ajo.

https://www.dailymail.co.uk/ne...


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress