Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 26.09.2020 11:42

​Aktorja e lavdishme i shpëton tragjedisë: Ata na shpëtuan nga helmimi

Los Anxhelos | 05/12/2019 08:49

Anna Faris zbuloi se ajo dhe familja e saj ishin në rrezik të madh në Ditën e Falënderimeve.

Në mënyrë të veçantë, ata morën me qira një shtëpi për disa anëtarë të familjes.

Doli se ishte helmim nga monoksidi i karbonit, por fatmirësisht zjarrfikësit arritën t’i shpëtonin, transmeton KosovaPress.

“Nuk jam i sigurt se si të shpreh mirënjohjen time ndaj Departamentit të Zjarrit të Liqenit Tahoe të Veriut që na shpëtoi nga helmimi. Kjo është një histori mahnitëse dramatike, por unë mendoj se kemi pasur shumë fat”, shkruan  aktorja në Twitter.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress