Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 27.09.2021 09:47

​Aktorja në edicion të pazakontë: Eksperimenton me modën – foto

Los Anxhelos | 26/01/2020 23:19

Aktorja Margot Robbie edhe njëherë na kënaqi me kombinimin e saj të veshjeve.

Në stilin e saj, ajo vazhdoi të bënte edicione të pazakonta të modës në tapetin e  kuq, transmeton KosovaPress.

Në premierën e filmit të saj të ri ‘The Birds of Prey’, aktorja tërheqëse u shfaq në një xhingël të bardhë të thjeshtë, e cila nuk është shumë e zakonshme kur bëhet fjalë për premierat dhe momentet festive. Por Margot, si gjithmonë, ishte në gjendje të ndihmonte copa të tjera veshjesh për ta bërë atë të dukej e denjë për tapetin e kuq.

Ajo e bëri këtë duke kombinuar një bluzë pa mëngë me një fustan të pazakonshëm. Më konkretisht, ajo kishte dy fustane. Një fustan i zi, mbi të cilin ishte edhe një fustan i shkurtër me tufa dhe pupla.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress