Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 13.08.2020 12:45

​Alvin në Instagram, jeta e re e 11 vjeçarit (FOTO)

Prishtinë | 20/11/2019 11:01

Alvinin tani e gjejmë dhe në Instagram. Babai i tij, Afrim Berisha, ka vendosur t’i hapë 11 vjeçarit një profil në “Instagram”, ku ka publikuar edhe fotot e para te Alvinit, i cili duket mjaft i lumtur.

“Ja dhe instagrami jonë”, ka shkruar i ati.

Vogëlushi Alvin dhe babi i tij prekën zemrat e të gjithëve me historinë e 11 vjeçarit i cili kishte mbetur në kampin Al Hol të Sirisë.

Alvin Berisha, u kthye në Itali në 8 nëntor pasi nëna e tij e çoi në Siri në vitin 2014.


Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress