Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 02.02.2023 02:25

​Amber Heard pranon se ka goditur Johnny Depp

Los Anxhelos | 02/02/2020 18:48

Një audio-incizim ka zbuluar se Amber Heard ishte fizikisht e dhunshme ndaj ish-burrit të saj Johnny Depp.

Aktorja nga Teksasi u dëgjua duke thënë: "Unë nuk mund të premtoj se nuk do të bëhem e dhunshme serish nga ana fizike, bëhem aq e çmendur sa e humbas atë", ndërkohë që Johnny e kishte lutur që dhuna fizike të merrte fund.

Heard dyshohet se pranoi se "goditi" yllin e ‘Pirates Of The Caraibe’ në skedarin audio, sipas Daily Mail.

Modeli 33-vjeçar dhe ish-burri i saj u raportuan se u përpoqën të diskutonin çështjet e tyre martesore në një seancë informale të terapisë për martesë.

Aktori Edward Scissorhands thotë se ka dëgjuar Depp duke thënë: "Unë të dua ty dhe nuk dua të të lë ty, nuk dua divorc, por nuk mund të ketë dhunë fizike. Ne duhet t'i lejojmë gjërat të zgjidhen në mënyrë që të mos vrasim njëri-tjetrin. Ose me të vërtetë ta vrasim njëri-tjetrin".

Gruaja e dikurshme e Depp, Heard, më pas thuhet se deklaroi: "Më vjen keq që nuk ju godita në fyt, me një shuplakë të duhur, por unë po ju godita. I dashur, nuk të kam grushtuar, nuk e di se cili ishte lëvizja e vërtetë e dorës sime, por ju jeni mirë, nuk ju lëndova. Unë nuk të grushtova, po ju godisja."

Heard paraqiti kërkesë për divorc në vitin 2016, dhe akuzoi Depp për dhunë në familje, transmeton KosovaPress.

Më vonë në vitin 2019, kandidati 56-vjeçar për Oskar paditi ish-gruan e tij për shpifje, duke pretenduar se Heard kishte qenë abuzive ndaj tij.

Në padinë për shpifje të raportuar në SHBA, Depp pretendon se Heard e goditi me një shishe vodkë një muaj pas dasmës së tyre, duke i shkaktuar dëme në duar.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress