Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 02:07

​Anderson martohet për herë të pestë: 35 vjet e kam dashur atë

| 22/01/2020 10:15

Pamela Anderson dhe producenti John Peter vendosën të martohen.

Martesa e pestë e Pamela Anderson por edhe  e Petersit ka ndodhur në fshehtësi të hënën në një ceremony private në Malibu.

“Ata të dy duhen shumë. Kjo është një romansë e madhe holivudoiane”, ka thënë njëri nga publikuesit i cili e ka konfirmuar këtë lajmë.

“Vajza të bukura ka kudo. Kam mundur të zgjedh por 35 vjet unë  kam dashur vetëm Pamellën”, ka deklaruar Peters për “Hollywood Reporter”.

Peters karrierën e tij e ka filluar si berber, duke arritur deri te producent i filmit “Ylli ka lindur”.


Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress