Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 28.01.2023 09:01

​Angelina Jolie vendos të shkatërrojë jetën e Brad dhe Aniston

Los Anxhelos | 05/02/2020 16:27

Bota ende vazhdon të mërzitet për ish-çiftin Brad Pitt, 56-vjeç dhe Jennifer Aniston, 50-vjeç, të cilët kohët e fundit morën të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, si pjesë e çmimeve SAG.

Përveç mediave që i njoftojnë ata, ish-gruaja e Brad, Angelina Jolie, 44-vjeç, tani është rikthyer në qendër të vëmendjes, dhe ata tani thonë se ajo është e vendosur të prishë lidhjen e Brad dhe Jennifer.

Një burim për ‘American Life & Style’ raportohet të ketë thënë për Angelina, se ajo kishte vendosur që në jetën e saj private të bëhet ‘zonja e së keqes’ që ajo mishëroi në filmin me të njëjtin emër, dhe po lufton me të gjitha forcat “për të njollosur marrëdhëniet midis ish-burrit të saj dhe yllit të serialit Friends’. Hapi i saj i parë për të arritur qëllimin e saj është të 'godasë ’në portofolin e Brad.

"Ajo po mban ‘frerët’ në duar kur bëhet fjalë për t'i prishur ata dhe nuk do të jetë befasuese nëse ajo kërkon disa milion më shumë vetëm për të mbajtur Brad për vete. Nuk është aspak një ide e mirë për Brad Pitt që Angela Jolie të zemërohet”, tha një burim për mediat dhe shtoi se "ose do të jetë sipas Jolie ose të gjithëve do t’u shkatërrohet jeta".

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress