Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 08:45

​Ariana goditet me limon në skenë (Video)

| 23/04/2019 13:24

Këngëtarja e famshme, Ariana Grande, është goditur me një limon.

Kjo ka ndodhur gjatë daljes së saj në skenë në festivalin muzikor Coachella që zhvillohet në Kaliforni.

Megjithatë, 25-vjeçarja ka bërë sikur nuk ka nodhur asgjë dhe ka vijuar me performancën.

Fansat në Twitter menjëherë spekuluan se këtë mund ta kishte bërë një fans i Beyonce duke e lidhur me këngën e saj të famshme “Lemonade” dhe pas raportimeve se Grande ishte paguar më shumë se Beyonce për të performuar në këtë festival.


Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress