Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 03.02.2023 02:13

​Biondja që vrapoi gjysmëzhveshur në Super Bowl poston foto të nxehta

Majami | 04/02/2020 19:55

Nëse mendonit se Super Bowl kaloi pa vajza që përpiqeshin të futeshin në fushë lakuriq, ju do të mashtroheshit.

Kinsey Wolanski e famshme tani nuk u paraqit, por kjo është arsyeja pse Kelly Kay Green, e cila u përpoq në mes të një ndeshje ragbi mes Kansas-it dhe SF 49ers, të vrapojë lakuriq në stadium.

Sipas postimeve të saj në Instagram, pas saj serish qëndron Vitaly Zdorovecki, i cili vazhdon të promovojë në mënyrë aktive faqen e saj me inkursione të tilla në ngjarje të njohura sportive.


Modeli amerikan Kelly Kay Green (27) vrapoi gjysmëzhveshur në fushë gjatë ndeshjes finale të ragbit në SHBA, por ajo u arrestua shumë shpejt nga sigurimi, por është e paqartë nëse ajo do të përballet me burg, transmeton KosovaPress.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress