Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 06.08.2020 12:39

​Bobby Brown dëbohet nga aeroplani

Prishtinë | 10/09/2019 18:09

Këngëtari Bobby Brown u dëbua nga një aeroplan pasi dyshohet se hyri në një grindje para nisjes, duke bërë kështu që policia të përgjigjet.

TMZ raporton se këngëtari ishte ulur në seksionin e klasës së parë të fluturimit JetBlue kur ndodhi incidenti. Disa njerëz, sipas TMZ, besojnë se linja ajrore nxitoi për gjykim.

"Pasagjerët ulur rreth Bobby thonë se ai nuk ishte përçarës dhe nuk ndërhyri me ekuipazhin e fluturimit.  Megjithëse ai pranoi se kishte pirë para se të hipte në aeroplan dhe nuk bëri bujë kur iu tha se nuk mund të pinte më," shkruan tabloidi amerikan.

Një zëdhënës i JetBlue tha se këngëtari ishte "larguar nga avioni para nisjes pasi ekuipazhi vëzhgoi indikacione të intoksikimit."

"Vendimi për të larguar një klient nga një fluturim nuk merret lehtë. Në këtë rast, klientit iu ofrua një vend për një fluturim të mëvonshëm. Klienti nuk pranoi dhe iu dha një rimbursim," tha ai.

Sidoqoftë, pasi doli, Bobby u mbajt në derën e hyrjes derisa policia arriti atje. Ndërsa ishte i rrethuar nga katër oficerë policie, këngëtari raportohet se kishte thënë se duhej të merrte pjesë në funeralin e vëllait të tij.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress