Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 07:05

​Bukuroshja e famshme ia huq modës - foto

Los Anxhelos | 12/12/2019 19:37

Megan Fox nuk e ndihmoi as këtë herë zgjedhja e dobët e kombinimit të veshjeve për të larguar vëmendjen prej saj.

Ndërsa ngjitej në tapetin e kuq, të gjithë sytë ishin drejtuar kah aktorja. Megjithatë, arsyeja për këtë nuk është pak pozitive. Të gjithë prisnin një stil interesant, por nuk ndodhi.

Veshja që ajo zgjodhi për rastin ishte e gabuar. E bërë nga sateni dhe e zbukuruar me dantella, është më e përshtatshme të shkoni në shtrat sesa të parakaloni në një qilim të kuq.

Fox mori kritika të shumta nga publiku dhe kritikët e modës, transmeton KosovaPress.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress