Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 02.02.2023 03:38

​Burri i saj kthehet më herët: I dashuri ik përmes dritares - video

Cyrih | 02/02/2020 18:17

Një video që tregon një burrë gjysmë të zhveshur duke rënë nga gjashtë metra lartësi ka shkuar virale në një afat të shkurtër.

Pamjet e çuditshme vijnë nga Zvicra. Bëhet fjalë për një dashnor që iku kur burri i zonjës së tij mbërriti para kohe. I veshur vetëm me të brendshme dhe çorape, ai u var në një dritare derisa nuk rrëshqiti dhe të bie në një makinë të parkuar. Pastaj u rrotullua në tokë.

Policia e Cyrihut ka konfirmuar për gazetën britanike ‘The Sun’, se ata morën një raport të këtij incidenti, i cili ndodhi në Walliesellen në fund të janarit, por nuk deshën të japin komente.

https://youtu.be/O7ig8uvM90g 


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress