Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 01.04.2020 07:39

​Charlize Theron befason fansat, plason foton kur ishte në fillim të karrierës

Los Anxhelos | 12/02/2019 12:14

Aktorja filloi karrierën e saj si model.

Sirena 43-vjeçare së fundi ndau një fotografi shumë të rrallë nga ajo kohë. Në imazh, ajo duket pothuajse si fëmijë.

Kjo vjen gati një muaj pasi bomba bionde thuhet se është në lidhje me Brad Pitt.

Në foton e saj të vjetër, ajo kishte faqet më të plota dhe trup më të hollë.

Megjithëse Charlize dhe Brad kurrë nuk kanë punuar së bashku në një film, ajo ka luajtur së bashku me mikun e tij më të mirë Matt Damon në filmin ‘The Legend of Bagger Vance’ të vitit 2000.

Charlize para Brad Pitt ishte në lidhje me aktorin suedez Alexander Skarsgard nga ‘Big Little Lies’, transmeton KosovaPress.

Ndryshe, aktorja ka dy fëmijë të adoptuar: August dhe Jackson.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress