Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 02.02.2023 03:15

​Dashnorja më e paguar në botë - foto

Prishtinë | 03/02/2020 13:42

Modelja e bukur ukrainase Jana Orfeyev është vetëm 21-vjeçe dhe tashmë fiton 30,000 funte në javë, jo në industrinë e modës. Ajo është një dashnore e paguar e një princi saudit, sipas Daily Star.

Jana jeton në këtë mënyrë për dy vjetët e fundit, dhe përveç faktit se merr rreth 4500 euro në ditë, ajo merr dhurata si makina të shtrenjta dhe shkon në udhëtime luksoze gjithashtu.

Por ‘bujaria’ e princit saudit nuk ndalet këtu. Me gjithë pagën e saj fikse, Jana ka marrë vazhdimisht shuma të mëdha parash. Përmendet një shumë marramendëse prej 115,000 funte.

Kjo bukuroshe i përdorë të gjitha ato para për të blerë apartamente luksoze në Kiev dhe Moskë. Përndryshe, miqtë e përshkruajnë ukrainasen tërheqëse si "të mirë dhe të bukur", por edhe "të prishur".

Jana është një sensacion në Instagram. Më shumë se 70,000 njerëz e ndjekin atë në këtë rrjet social, duke ndarë detaje të përditshme nga jeta e saj, por ajo shpesh krenohet me pamjen e bukur dhe edicionet e saj të modës, transmeton KosovaPress.

https://www.instagram.com/p/B7Y6uPghffS/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B75vmNOhCgD/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bwj63p2BVYP/?utm_source=ig_embed

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress