Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 28.09.2020 11:17

​Demi Lovato publikon foton e parë me të dashurin e saj

Los Anxhelos | 13/11/2019 16:41

Këngëtarja e famshme Demi Lovato duket e gatshme për një dashuri të re.

Konkretisht, këngëtarja nisi një lidhje sekrete me Austin Wilson, dhe tani më në fund ajo ka ndarë atë me ndjekësit e saj në Instagram, transmeton KosovaPress.

Demi postoi një selfie duke u puthur me Austin. Ai nuk mban bluzë dhe ajo është e veshur me një edicion të rehatshëm.

“Zemra ime”, shkruan Demi krahas fotografisë, duke konfirmuar romancën e tyre.

Austin postoi një fotografi të ngjashme në profilin e tij, me më shumë se 60,000 përcjellës.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress