Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 12.07.2020 05:56

​Djali i Beckham me të dashur të re - foto

Los Anxhelos | 14/11/2019 19:40

Brooklyn Beckham (20) dhe aktorja Nicola Peltz (24) janë parë së bashku, shkruajnë tabloidët britanikë sipas të cilëve kjo është e dashura e katërt e Beckham në katër muajt e fundit.

"Brooklyn tashmë është takuar me familjen e saj dhe po shkon mirë me vëllain e saj. Ata madje u ndanë së bashku", tha një burim pranë çiftit.

Një muaj më parë, gazeta britanik ‘The Sun’ shkroi se Brooklyn ishte një lidhje me gjysmën e motrës së Kate Moss Lottie, dhe përveç tyre, ai ishte duke takuar edhe dy vajza të tjera qëkur u nda me modelen Hannah Cross këtë verë.

Ai u përfshi shkurtimisht me aktoret Natali Ganzorn dhe Phoebe Torans, ngjashmëria e së cilës me Victoria Beckham tronditi britanikët.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress