Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 03.08.2020 01:42

​Djali i Schwarzenegger fotografohet sërish me të dashurën shqiptare

Los Anxhelos | 13/11/2019 14:40

Djali i Arnold Schwarzenegger, Joseph Baena, është parë sërish të dalë dorë për dore me të dashurën e tij shqiptare, Niki Dodaj, në West Hollywwood.

Dodaj është një vajzë me prindër shqiptarë, të cilët kanë emigruar në SHBA në vitet ’90.  

Ajo është 21-vjeçe dhe është diplomuar për menaxhim biznesi në Kaliforni.

Joseph Baena është fëmija që Schwarzenegger e pati me një punonjëse te shtëpia e tij.

Aktori e pranoi atësinë në vitin 2011 dhe ka qenë mjaft i pranishëm në jetën e të birit të tij.


Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress