Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 05.08.2020 04:22

​Dua shkëlqen pas ndarjes

Prishtinë | 11/06/2019 13:16

Dua Lipa, pas ndarjes nga i dashuri i saj Isaac Carew, serish është beqare.

Këngëtarja u bë e famshme me këngët “New Rules” dhe “IDGAF”. Megjithatë, Dua Lipa nuk është mërzitur shumë nga ndarja dhe tashmë u është kthyer selfieve.

Fansat kanë reaguar pozitivisht ndaj fotove të Lipës, të cilat kanë marrë më shumë se 100 mijë pëlqime në kohën e publikimit.

“Dukesh e mrekullueshme”, "Do të kisha frikë nëse do të vishte një veshje të tillë," ishin këto disa nga komentet e shumta, transmeton KosovaPress.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress