Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 13.08.2020 02:08

​Dy binjakë linden 20 minuta pas tërmetit në Shqipëri - video

Tiranë | 26/11/2019 12:15

Ndërsa qytetarët shqiptarë janë të shokuar nga seria e tërmeteve që goditën vendin këtë mëngjes, disa prej të cilave ishin shkatërruese, gjinekologia Anika Dokle ka njoftuar se dy binjakë janë lindur 20 minuta pas tërmetit.

"Unë dhe miqtë e mi jemi rikthyer në maternitet kësaj radhe. Këto bebe binjake janë lindur 20 minuta pas tërmetit. Ky është simboli më i mirë i vazhdimësisë së jetës. Nuk kam fjalë! ”, shkroi Dokle në profilin e saj në Facebook pa specifikuar se në cilin qytet kanë lindur binjakët.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress