Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 03:18

​Era Istrefi sjell këngën e re ‘Let’s get married’

Prishtinë | 20/09/2019 15:01

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka sjellë projektin e ri muzikor.

Ajo ka lansuar këngën ‘Let’s get married’ e cila vjen në bashkëpunim me dj Yellow Claw dhe reperin amerikan Offset.

Kënga (le të martohemi) është lansuar me videklip.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress