Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 10.07.2020 02:09

​Është koha për pak pushim!(FOTO)

Prishtinë | 11/11/2019 13:07

Nëpër qytete të Kosovës bredhin shumë qen endacakë. Shumë nga ta shihen edhe në rrugët dhe sheshet kryesore të kryeqytetit.

Por ka raste kur ata ndalen që të pushojnë nga ato bredhje sikur disa që ka kapur aparati i KosovaPress të hënën në mesditë

KosovaPress ka kapur momentet kur disa nga qentë endacakë  po pushojnë në një rrugicë prapa ndërtesës së Qeverisë.

Qentë e lodhur janë renditur afër njëri-tjetrit për të mundur që të pushojnë pak nga endjet e tyre nëpër qytet./KosovaPress/Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress