Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 07:23

​Gjendet e vdekur kriminelja më e rrezikshme në botë

| 20/09/2019 10:09

Një prej femrave më të rrezikshme në botë është gjetur e vdekur në krevatin e të dashurit të saj.

Bëhet fjalë për Claudia Ochoa Felix, 35 vjeçe që thuhet se mori drejtimin kartelit Sinaloa pas esktradimit të El Chapos në Shtetet e Bashkuara.

Ndryshe njihej si “Mbretëresha e lëndëve narkotike” ose “Kim Kardashian e Krimit të Organizuar”.

Mediat e huaja raportojnë se vdiq gjatë natës për shkak të një sëmundje në mushkëri.

Megjithatë, është ende e paqartë nëse ndërroi jetë aksidentalisht apo ishte viktimë e ndonjë atentat. Raportimet thonë se ajo ishte në një klub nate në Sinaloa dhe më pas shkoi në shtëpinë e të dashurit.

Ai thotë se lajmëroi autoritetet kur Claudia nuk i përgjigjej. Të gjithë janë në pritje të autopsisë për të zbuluar çfarë shkaktoi vdekjen e 35-vjeçares.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress