Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 10.04.2021 08:45

​Gruaja bie nga kati i nëntë, një kalimtar i shokuar xhiron gjithçka -video

Moskë | 27/01/2020 17:26

Incidenti është filmuar nga një kalimtar i tronditur dhe në video shihet një grua duke rënë në borë të thellë, pas së cilës ngrihet dhe largohet nga skena.

Televizioni lokal rus raporton se pasi mbijetoi mrekullisht nga rënia e katit të nëntë, gruaja u kërkoi ndihmë fqinjëve.

Ajo u pranua në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën, transmeton KosovaPress.

https://twitter.com/Krychek5/status/1220640616817795072

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress