Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 19.10.2020 06:19

​Iluzioni në Twitter: Vajza, a po largohet apo është duke ardhur?

San Francisko | 18/11/2019 18:10

Iluzionet optike shpesh janë konfuze dhe të vështira, dhe për shkak të disa prej tyre njerëzve madje grinden, por në fund të fundit, ato ende na argëtojnë, dhe në një moment, na mësojnë për trurin tonë dhe perceptimin mashtrues.

Disa ditë më parë, në Twitter u shfaq një fotografi që mashtroi shumë, duke shfaqur një kalë dhe një vajzë, transmeton KosovaPress.

"Vajza po vjen, apo shkon", pyeti një komentues.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress