Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 12.07.2020 06:59

​Jennifer poston foto me qenin, të gjithë shikuan këmbët e saj - foto

Los Anxhelos | 14/11/2019 16:44

Qëkur hapi profilin në Instagram, çdo foto dhe xhiruar e realizuar nga Jennifer Aniston është bërë hit.

Me njoftimin e saj të parë, ajo bllokoi platformën e njohur sociale, dhe që prej asaj kohe nuk ka pushuar së kënaquri 19.6 milionë ndjekësit e saj me postime simpatike, transmeton KosovaPress.

Këtë herë, ajo vendosi të prezantojë në Instagram qenin e saj Clyde, ose siç e quan, "mikja e saj më e mirë".

"Shoku më i mirë i një gruaje. Unë jam duke e marrë Clyde për të punuar sot ", ka shkruar aktorja krahas fotos.

Megjithatë, pavarësisht se dëshiron të jetë një yll i përkëdhelur, këmbët mahnitëse të aktores që ajo tregoi me krenari në moshën 50 vjeç, vodhën vëmendjen e saj.

Fotografia ka mbledhur mbi 5 milionë pëlqime dhe komplimentet për paraqitjen e yllit të Friends erdhën nga të gjitha anët.

"Ju nuk jeni aspak plakur", "Çfarë këmbësh", "Unë ndalova frymëmarrjen për disa sekonda, ju jeni tepër e bukur", ishin disa nga komentet e fansave të magjepsur nga pamja e saj.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress