Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 27.09.2020 12:21

​Johnny Depp ndahet nga e dashura e tij më e re

Los Anxhelos | 18/11/2019 19:53

Sipas një raporti të ri nga The Daily Mail, aktori 56-vjeçar u nda kohët e fundit nga e dashura e tij ruse, Polina Glen, dhe ajo ka ikur nga Shtetet e Bashkuara dhe është rikthyer në atdheun e saj.

Megjithëse marrëdhënia e tyre u zbulua së pari në fillim të këtij viti, të dy ata kanë qenë së bashku shumë më gjatë dhe madje kishin duke menduar edhe për martesë.

Por, burimet pranë tashmë ish-çiftit thonë se nuk ka martesë në të ardhmen e tyre.

"Polina e urrente vëmendjen që marrëdhënia i sillte asaj dhe e bëri atë të frikshme. Tani ajo mban kokën poshtë në Rusi dhe i tha Johnnyt se planet për t'u martuar ishin çmenduri," thonë burimet për Wonderwall.

Valltarja raportohet të ketë thënë para disa javësh se Depp kërkoi të takonte babanë e saj Genadi dhe nënën e saj veterinare Irina - e cila është katër vjet më e re se ai.

"Me gjithë pohimet se Polina ishte me Johnny vetëm për shkak të famës së tij, ajo e mbante kokën poshtë ndërsa jetonte me të, duke shkuar në punën e saj të koreografisë së vallëzimit dhe pastaj përsëri në shtëpinë e tij," tha një burim i revistës.

Sidoqoftë, ishte "niveli i tij i famshëm" i çiftuar me "betejën e tij të vazhdueshme" me ish-gruan Amber Heard që "u rrit shumë për të".

"Johnny është shpërqendruar nga mosmarrëveshja e tij me Amber dhe ajo nuk mendoi se ishte koha e duhur që ata të mos jetë të përkushtuar për asgjë," thonë  burimet.

Ndryshe, valltarja ka postuar në Instagram disa herë gjatë javës së kaluar, duke e etiketuar vendndodhjen e saj në Rusi.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress