Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 10.07.2020 03:17

​Kalon mes shtëpive, ja pamjet e ortekut në Itali - video

Romë | 17/11/2019 16:12

Veriu i Italisë është përfshirë nga reshje bore të dendura prej disa ditësh.

Sot rreth orës 12:30 në Val Martello një zonë në kufi me Zvicrën dhe Austrinë ka rënë një ortek i fuqishëm.

I pandalshëm, orteku merr gjithçka çfarë gjen përpara. Oretuku kalon mes për mes shtëpive turistike të Val Martellos.

Këto janë pamjet e ortekut:

 https://www.facebook.com/AltoAdigequotidiano/videos/577782889633771/

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress