Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 09.04.2020 03:54

​Kështu dukej shtëpia ku Meghan jetonte para se të martohej me Harry

Toronto | 13/01/2020 16:32

Vendimi i Meghan Markle dhe Princit William për t’u rikthyer në një jetë “normale”, ka bërë që mediat britanike të hedhin një kujtesë se si dukej jeta e ish-aktores para se të bëhej Dukeshë e Sussex.

Përveç kujtimit të punës së saj të mëparshme dhe skenave që ajo xhiroi, disa prej të cilave përfunduan në faqet porno, media gjithashtu kujtoi edhe shtëpinë e saj të dikurshme.

Meghan dhe Harry planifikojnë të transferohen në Kanada, në vendin ku aktorja  jetoi gjatë xhirimit të serisë ‘Suits’, transmeton KosovaPress.

Ajo jetonte në një shtëpi të Toronto, dhe meqenëse ishte shumë aktive në mediat sociale në atë kohë, postonte rregullisht foto nga shtëpia e saj. Edhe pse ajo sot nuk ka një profil privat në Instagram, interneti kujton gjithçka, kështu që fotot e shtëpisë së saj janë sërish aktuale.

Meghan shpesh fotografonte qentë e saj Guy dhe Bogart duke u përkulur në divan ose duke ndenjur në qilima.

Shumica e fotografive janë marrë në dhomën e ndenjes, e cila është e lidhur me dhomën e ngrënies. Është e qartë se Dukesha dashuronte ngjyra të ndritshme, libra dhe shumë piktura në mure.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress