Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 23.09.2020 06:11

​Kim Kardashian dedikim special për djalin

Prishtinë | 06/12/2019 07:57

Djali i Kim Kardashian dhe Kanye West festoi 4-vjetorin e lindjes.

Ylli i televizionit Kim Kardashian i ka bërë një urim special djalit duke publikuar në Instagram një foto ndërsa shkruan se e do buzëqeshjen dhe kaçurrelat e tij.

“Nuk kam fjalë ta përshkruaj sa shumë e dua buzëqeshjen dhe kaçurrelat e tua Saint! Ti i jep shumë lumturi shpirtit tim. Ti je shumë i sjellshëm, i dashur dhe i ëmbël. Jam shumë e lumtur sot për ditëlindjen tënde të katërt dhe që po festojmë se sa shumë je rritur ti. Gëzuar ditëlindjen i ëmbli im Sainty”


Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress