Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 05.08.2020 04:27

​Kim Kardashian e pa rezistueshme – foto

Prishtinë | 10/07/2019 18:48

Kim Kardashian nuk njihej me pamjen e re, flokë bionde dhe një korse të kuqe, i gjithë ky ndryshim për linjën e saj më të re të grimit.

38-vjeçarja ka lansuar një linjë të re, koleksioni i saj më i fundit për brendin e kozmetikës “KKW Beauty”.

Komentet ishin të shumta nga ndjekësit e saj, disa shkruajnë se dukej si një super hero nga “Avengers”, ndërsa të tjerë ishin të mahnitur nga pamja e re.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress