Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 05.08.2020 03:46

​Korab Shaqiri sjell bashkëpunimin me Bujar Qamilin

Prishtinë | 11/07/2019 10:47

Këngëtari kosovar Korab Shaqiri ka publikuar projektin e ri muzikor. Ai vjen në bashkëpunim me këngëtarin nga Shqipëria Bujar Qamili.

Kënga ritmike mban titullin ‘Verë e dashni’ dhe vjen me videoklip.

Teksti dhe muzika është punuar nga vet këngëtari Shaqiri, ndërsa kompozimi nga Florent Boshnjaku.


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress