Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 23.09.2020 05:06

​Kritika për Dua Lipën dhe Katy Perry

Prishtinë | 19/11/2019 08:09

Dua Lipa dhe artisja amerikane Katy Perry së fundmi performuan në Indi.

Mirëpo, këngëtarja indiane Sona Mohapatra ka kritikuar Lipën dhe Perryn që nuk patën kohë të takojnë kolegët e tyre indianë.

Në një postim të gjatë në Instagram ajo tha se Dua dhe Katy duhej të takoheshin me këngëtarë ose kompozitorë indianë gjatë vizitës së tyre.

“E dashura Katy dhe Dua, nuk deshët që të mësoni më shumë rreth historisë dhe traditës sonë muzikore”, shkroi ndër të tjera ajo.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress